Webhosting, webové stránky a služby SEO využíváme od roku 2018. Jako zákazník jsme spokojeni s řešením SEO v rámci webhostingového tarifu. Řešení nám zcela vyhovuje. .

Webhosting, webové stránky a služby SEO využíváme od roku 2018. Jako zákazník jsme spokojeni s řešením SEO v rámci webhostingového tarifu. Řešení nám zcela vyhovuje. .

First of all I have to say we love your juices!! In fact we get a twice monthly delivery but want to increase this.

I received my first box l of friends.

Jednoduchý režim | Webhosting BANAN = webové stránky zdarma a hosting

Jednoduchý režim

V administraci stránek máte možnost přepnutí na jednoduchý režim administrace. Většina nastavení je zcela totožných s nastavením v pokročilém režimu. Pojďme si nyní ukázat jednotlivé funkce, které jsou oproti pokročilému režimu jiné.

Jednoduchý režim

Nová stránka

V jednoduchém režimu pro vytvoření stránky stačí kliknout v hlavním menu na možnost „Nová stránka“. V okamžiku, kdy tak učiníte, dostanete se do jednoduchého textové editoru, kde si vše můžete napsat, upravit nebo případně vložit obrázky, jak se Vám hodí.

Jednoduchý režim

Poté, co obsah stránky dopíšete, můžete si vlevo vybrat, kde se Vaše nová stránka (článek) bude zobrazovat. Můžete si vybrat ze tří možností: „Do horního menu“, „Do postranního menu“ a „Pouze pro přihlášené“.

Stránku stačí pak jen uložit pomocí tlačítka pod editorem s názvem „Uložit a publikovat“, „Uložit a upravovat dál“ nebo „Publikovat a přejít na strukturu“. V okamžiku, kdy tak učiníte, tuto stránku můžete nalézt v záložce hlavního menu s názvem „Stránky“.

Vytvoření fotogalerie

Pokud však chcete vytvořit novou stránku, na které bude vystavena fotogalerie, můžete kliknout na odkaz „Nová fotogalerie“.

Jednoduchý režim

Při přidání fotek do fotogalerie využijte odkaz „přidat fotky“. Taktéž po vytvoření požadované fotogalerie stačí tlačítkem vytvořenou stránku uložit a tím pak publikovat na Vašem webu.

Nastavení stránek

Základní nastavení stránek je téměř identické se základním nastavením stránek v pokročilém režimu. Popis jednotlivých možností a další informace o funkcích, nastaveních a možnostech administrace redakčního systému můžete nalézt zde.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Richard Slipek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7483 domén 6246 1237

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Technická podpora 800-2100 (SO-NE 900-2100) X
Online pracovník: Richard Slipek
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
Webhosting za 29Kč a k tomu webovky zdarma.