Webhosting, webové stránky a služby SEO využíváme od roku 2018. Jako zákazník jsme spokojeni s řešením SEO v rámci webhostingového tarifu. Řešení nám zcela vyhovuje. .

Webhosting, webové stránky a služby SEO využíváme od roku 2018. Jako zákazník jsme spokojeni s řešením SEO v rámci webhostingového tarifu. Řešení nám zcela vyhovuje. .

First of all I have to say we love your juices!! In fact we get a twice monthly delivery but want to increase this.

I received my first box l of friends.

Jakou doménu vybrat | Webhosting BANAN = webové stránky zdarma a hosting

Výběr domény

Výběr domény určitě nepodceňte. Domény nejsou jen jakési adresy, které když vyklepete, naskočí váš web.

Domény jsou jedinečné a dohromady s koncovkou budete vlastnit něco, co si již nikdo jiný nebude moci koupit, leda od vás. Cenu domény pak stanovuje trh a například hodnota domény Slots.com byla v roce 2010 odhadnuta na 110 000 000 Kč (cca 5,5 milionu dolarů).

Níže vám nabízíme několik rad, tipů, jak na výběr domény

Měly by být nejlépe jednoslovné, tedy 2-7 znaků. Vyhnete se mnoha komplikacím, takovéto domény jsou dobře zapamatovatelné.

Jsou-li domény dvojslovné, měla by slova v doméně oddělovat pomlčka, v rámci SEO je to ideální řešení. Lepší je ovšem objednat i druhou doménu bez pomlčky a směrovat ji též na web s doménou s pomlčkou. Mnoho uživatelů totiž neumí na klávesnici pomlčku nalézt (např. alena-rihova.cz, alenarihova.cz). Také se vyhnete tomu, že vaši dvouslovnou doménu bez pomlčky, či s pomlčkou vám někdo zabere.

Trojslovné domény jsou limit. Více slovné domény jsou příliš složité a vaše budoucí návštěvníky to spíše odstrašuje.

Název firmy je nejlepším řešením pro domény a je nejlépe jich nakoupit více a předejít podvodníkům, kteřé by je pak firmě za vysoké částky nabízeli. Domény například pro firmu A1 by mohly vypadat takto - A1.cz, A1.eu, A1.com. Určitě by nebylo na škodu nakoupit také národnostní domény i okolních a dalších zemí (např. A1.sk, A1.de).

Pro vyhledávače v rámci SEO vyhledání je například pro obor "elektromechanik" nejlepším řešením doména, která přesně vystihuje daný obor. Tyto domény jsou ale již rozebrané a drahé. Řešením pak je použít název firmy a druh oboru. Například: KOVO-elekromechanik.cz. Budete tak lépe vyhledatelní.

Domény by neměly obsahovat nesmysly, schválné chyby. Například google.cz při hledání automaticky opravuje špatně napsaná slova. Hledáte-li třeba slovo "byble", Gogole vyhledá správně "bible.cz".

Dá se říci, že téměř všechny hezké, krátké a 100% výstižné názvy jsou již rozebrané a nakoupené. Při hledání doména hraje velkou roli, proto je o ně tak velký zájem a jejich cena je vysoká. Držíme palce při hledání vhodné domény.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Richard Slipek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7483 domén 6246 1237

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Technická podpora 800-2100 (SO-NE 900-2100) X
Online pracovník: Richard Slipek
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
Webhosting za 29Kč a k tomu webovky zdarma.